<p>Nevhodný dárek můžete vrátit do <strong>31. 1. 2022!</strong></p> <p>Nevhodný dárek můžete vrátit do <strong>31. 1. 2022!</strong></p>

Nevhodný dárek můžete vrátit do 31. 1. 2022!

NAKUPOVAT

Kalkulačky

Počty snadno a rychle

Spočtěte si základní operace rychle a jednoduše. U nás naleznete základní kalkulačky značky Erich Krause, které mají kromě základní alkalické baterie také dobíjení solárním panelem. 

Sleva 20 %
alt=

Kalkulačka PC-111

Erich Krause

Sleva 20 %
alt=

Kalkulačka DC-308N

Erich Krause

alt=

Kalkulačka FX 85ES PLUS 2E

Casio

alt=

Kalkulačka FX 220 PLUS 2E

Casio

alt=

Kalkulačka SEC 150 BU

SENCOR

alt=

Kalkulačka SEC 250

SENCOR

alt=

Kalkulačka FX 991 CE X

Casio

alt=

Kalkulačka FX 82 CE X

Casio

alt=

Kalkulačka FX 350 CE X

Casio

alt=

Kalkulačka MX 12 B BK

Casio

alt=

Kalkulačka MS 20UC BU

Casio

Kalkulačka to spočítá za vás

Kalkulačka patří mezi základní školní potřeby. Ovšem s její pomocí počítají také ti, kteří pracují v kancelářích. Kalkulačku je vhodné mít ihned po ruce, třeba vedle děrovačky. Klasickou kalkulačku ocení všichni, kterým nevyhovuje kalkulačka v podobě mobilní aplikace. Proč je lepší než kalkulátor v mobilu? Především proto, že se zapne okamžitě a není potřeba čekat, než naběhne operační systém.

Pro jaký typ se rozhodnout

Při výběru se zamyslete nad tím, pro jaké účely ji budete chtít používat. Na trhu najdete kalkulačky se základními funkcemi, ale také školní či kancelářské kalkulačky, které dokážou spočítat složité rovnice, řešit goniometrické či hyperbolické funkce a další. Důležitý je velký a dobře čitelný displej, na kterém uvidíte výsledky potřebné třeba pro rýsování. Udělat přesný úhel mikrotužkou nebude žádný problém. Některé modely disponují duálním napájením (solární a bateriové).