<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Kapsáře

Sleva

Vyberte si správné aktovky, batohy nebo doplňky do školy

Připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších školních batohů a aktovek. Vyberte si podle originálních motivů, spousty barev nebo dalších parametrů.

Zobrazit slevy
alt=

Školní kapsář Coral

Stil

alt=

Školní kapsář Cool Bear

Stil

alt=

Školní kapsář Explore

Stil

alt=

Školní kapsář T-robot

Stil

alt=

Školní kapsář T-rex

Stil

S kapsářem budou mít vaše děti veškeré pomůcky po ruce

Školní kapsáře jsou nepostradatelným vybavením zejména pro malé školáčky. Kapsáře se připevňují na lavici pomocí šňůrek nebo suchého zipu. Neleží tedy na zemi a nešpiní se. Jejich výhodou je několik kapes, do kterých si mohou děti uložit nejrůznější školní potřeby, jež nemusí nosit domů. Ušetří tak náklad, který by musely nosit ve školní aktovce. V kapsáři si své místo najde pravítko, vodové barvy, zástěrka do výtvarky nebo třeba sešity.

Kapsáře nejen do školy, ale také do školky

Tato praktická pomůcka si uplatnění najde nejen ve škole, ale také ve školce. Ve školce si ji děti obvykle zavěšují do skříněk. Mají zde odložené třeba oblečení na písek nebo na tvoření. Dětské kapsáře jsou k dostání v nejrůznějších provedeních, ze kterých si vyberou kluci i holky. Dokonce mohou ladit s batohy nebo pouzdry a penály