<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Dětské peněženky

Peněženky pro děti

Nechcete, aby Vaše děti nosily peníze po kapsách? Zajistěte, aby se jim penízky nepoztrácely a pořiďte jim peněženku s dětským motivem. V nabídce jsou klasické peněženky, ale také takové, které mohou nosit na krku.

Sleva 28 %
alt=

Dětská peněženka Barca Fan 7

FCB

Sleva 50 %
alt=

Dětská peněženka Good Things

Paso

alt=

Dětská peněženka Štěně růžová

Paso

Sleva 59 %
alt=

Dětská peněženka Minnie mouse černá

Paso

Sleva 25 %
alt=

Peněženka MineCraft zelená

Pixie Crew

alt=

Dětská peněženka Police PL-14

Playmobil

Sleva 33 %
alt=

Pouzdro na doklady Tourist Night meadow

CoolPack

Sleva 60 %
alt=

Pouzdro na doklady Tourist Lollipops

CoolPack

Sleva 60 %
alt=

Pouzdro na doklady Tourist Mosaic dots

CoolPack

Sleva 50 %
alt=

Dětská peněženka Slim Pink

CoolPack

alt=

Dětská peněženka Čivava s foťákem

Studio Pets

alt=

Dětská peněženka Tropic

BeUniq

alt=

Dětská peněženka Magic

BeUniq

alt=

Dětská peněženka Flamingo

BeUniq

alt=

Dětská peněženka Palm tree

BeUniq

Praktické peněženky pro děti

K první peněžence se děti mohou dostat ještě předtím, než začnou chodit do školky. Peněženka je totiž jednou z nejoblíbenějších hraček. Jen si vzpomeňte, jak rády děti z peněženek dospělých vytahují peníze a další dokumenty. První opravdovou dětskou peněženku můžete dětem dát už ve školce. Bude stačit jen menší kapsička na suchý zip. Do té si děti mohou schovávat drobné mince. Naučte je, aby na peněženku dávaly pozor a nosily ji jen v batůžku.

Peněženky pro školáky

Pro starší děti je peněženka symbolem důvěry, kterou do nich rodiče vkládají. Taková „dospělácká“ peněženka už může mít kapsičku na drobné, ale také přihrádky na papírové bankovky a karty na autobus. Hodí si průhledná část na fotografii. Peněženka prvňáčků by měla být na suchý zip a disponovat šňůrkou na krk. Peněženky pro starší kluky a holky již mohou mít klasický zip. Peněženky je možné zakoupit společně se školním setem nebo vybrat takový vzor, který bude ladit ke školní aktovce.