<p>Zabavte doma děti s kreativními potřebami <strong>Erich Krause</strong></p> <p>Zabavte doma děti s kreativními potřebami <strong>Erich Krause</strong></p>

Zabavte doma děti s kreativními potřebami Erich Krause

Detail

Dětské peněženky

Peněženky pro děti

Nechcete, aby Vaše děti nosily peníze po kapsách? Zajistěte, aby se jim penízky nepoztrácely a pořiďte jim peněženku s dětským motivem. V nabídce jsou klasické peněženky, ale také takové, které mohou nosit na krku.

alt=

Peněženka Football

Paso

alt=

Peněženka Koně

Paso

Sleva 29 %
alt=

Dětská peněženka Kori Kumi Blowing kisses

Santoro

Sleva 29 %
alt=

Dětská peněženka Kori Kumi Summertime

Santoro

Sleva 28 %
alt=

Dětská peněženka Barca Fan 7

FCB

Sleva 18 %
alt=

Dětská peněženka Cute Anna

Stil

Sleva 18 %
alt=

Dětská peněženka Cool Robot

Stil

Sleva 18 %
alt=

Dětská peněženka Blue Butterfly

Stil

Sleva 18 %
alt=

Dětská peněženka Monsters

Stil

Sleva 37 %
alt=

Peněženka Minnie Mouse

Paso

Sleva 25 %
alt=

Peněženka Lama

Paso

Sleva 25 %
alt=

Peněženka Panda

Paso

Sleva 25 %
alt=

Peněženka Good Things

Paso

Praktické peněženky pro děti

K první peněžence se děti mohou dostat ještě předtím, než začnou chodit do školky. Peněženka je totiž jednou z nejoblíbenějších hraček. Jen si vzpomeňte, jak rády děti z peněženek dospělých vytahují peníze a další dokumenty. První opravdovou dětskou peněženku můžete dětem dát už ve školce. Bude stačit jen menší kapsička na suchý zip. Do té si děti mohou schovávat drobné mince. Naučte je, aby na peněženku dávaly pozor a nosily ji jen v batůžku.

Peněženky pro školáky

Pro starší děti je peněženka symbolem důvěry, kterou do nich rodiče vkládají. Taková „dospělácká“ peněženka už může mít kapsičku na drobné, ale také přihrádky na papírové bankovky a karty na autobus. Hodí si průhledná část na fotografii. Peněženka prvňáčků by měla být na suchý zip a disponovat šňůrkou na krk. Peněženky pro starší kluky a holky již mohou mít klasický zip. Peněženky je možné zakoupit společně se školním setem nebo vybrat takový vzor, který bude ladit ke školní aktovce.