<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Tuhy, inkousty a náplně do psacích potřeb

Když vám v peru dojde náplň

Vaše oblíbené pero dopsalo? Nevadí, my pro cás máme nabídku náhradních náplní. Kromě náplní do per, zde naleznete také náhradní tuhy do mikrotužek nebo třeba tuš.

alt=

Náplň WBS-VBM Černá

Pilot

alt=

Náplň WBS-VBM Červená

Pilot

alt=

Náplň WBS-VBM oranžová

Pilot

alt=

Náplň FriXion Ball 07, R Fialová

Pilot

alt=

Náplň FriXion Ball 07, R Růžová

Pilot

alt=

Náplň FriXion Ball 07, R Tyrkysově modrá

Pilot

alt=

Náplň FriXion Ball 07, R Světle zelená

Pilot

alt=

Náplň FriXion Ball 07, R Oranžová

Pilot

alt=

Mikrotuhy 0,5 mm

Pilot

alt=

Náplň Acroball černá

Pilot

alt=

Náplň Acroball červená

Pilot

alt=

Náplň FriXion Ball 07 Červená

Pilot

alt=

Tuhy do versatilky - 2B

Koh-i-Noor

alt=

Tuhy do versatilky - HB

Koh-i-Noor

alt=

Modré inkoustové bombičky, 8 ks

Maped

alt=

Inkoustový zásobník, 6 kusů

Centropen

alt=

Náplň FriXion Point 05 červená

Pilot

alt=

Náplň FriXion Point 05 zelená

Pilot

Štěstí přeje připraveným

Ať už pracujete v kanceláři nebo doma, máte děti školou povinné, určitě se vám vyplatí mít náhradní náplně do propisek, per a tužek. Pokud vám při psaní poznámek do sešitu najednou přestane psát propiska, nemusíte se ptát kolegů nebo kamarádů, zda nemají propisku navíc. Jednoduše vyměníte náplň. Náhradní tuhy do mikrotužek či versatilek jsou obvykle v pevném obalu, takže se nemusíte bát, že by se v pouzdře polámaly.

Náplně různých barev a pro různé psací potřeby

Náhradní náplně jsou dostupné nejen v klasické modré, ale třeba také v červené a jiných barvách. Určitě potěší i možnost pořízení náplně s gumovacím inkoustem do gumovacího pera. Všichni, kteří píšou na bílé tabule, uvítají náplně do popisovačů Pilot. Samozřejmostí je nabídka inkoustových bombiček nebo tuše, která se používá ve výtvarné výchově při kreslení na výkresy.