Popisovače, rollery, linery

Popisovače, linery a rollery

Zde naleznete permanentní popisovače, popisovače na bílé tabule, ale také známé zmizíkovatelné rollery značky Pilot či ergonomické rollery značky Stabilo určené pro praváky i leváky.

Bohužel, nenašli jsme zde žádné produkty odpovídajicí Vašim požadavkům

Hravé i klasické psaní

Jak již název napovídá, popisovačem popíšete téměř každý materiál tak, aby bylo na první pohled jasné, o co jde. Oblíbené sady popisovačů Pilot mají permanentní inkoust a dokážou popsat téměř jakýkoliv povrch. Výhodný je permanentní popisovač opatřený tenkým i širokým hrotem. Rollery Stabilo jsou dostupné pro praváky i leváky. Díky ergonomickému zpracování jsou vhodné i pro prvňáčky. Linery v tandemu s mikrotužkami tvoří geniální pár pro přesné psaní či rýsování.

Pro práci i zábavu

Rollery Pilot, ale také popisovače jsou dostupné s nejrůznějšími barevnými inkousty. Popisovače díky neonovým náplním skvěle nahradí zvýrazňovače, barevné rollery zase gelová pera. S barevnými popisovači můžete i plast či sklo proměnit v umělecké dílo. Ani učení či prezentace nemusí být nuda, pokud je vyšperkujete barevným popisovačem na bílou tabuli.