<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

Popisovače, rollery, linery

Sleva

Slevy na školní batohy a aktovky do školy

Připravili jsme pro vás několik modelů školních tašek s výraznými slevami.Můžete díky nim vybavit svého školáka do školy za opravdu výhodných podmínek,neboť i tyto sady školních potřeb nebo ...

Zobrazit slevy
Sleva 50 %
alt=

Roller EASYoriginal L růžová

Stabilo

Sleva 50 %
alt=

Roller EASYoriginal L metalická/neon růžová

Stabilo

alt=

Roller G-2 07 červená

Pilot

alt=

Roller G-2 07 oranžová

Pilot

alt=

Roller G-2 07 fialová

Pilot

alt=

Roller G-2 07 Světle zelená

Pilot

alt=

Roller G-2 07 šedomodrá

Pilot

alt=

Roller G-2 07 bílá

Pilot

alt=

Roller G-2 07 tmavě červená

Pilot

alt=

Roller G-2 07 modročerná

Pilot

alt=

Permanentní popisovač 100 černá

Pilot

alt=

Permanentní popisovač 100 červená

Pilot

alt=

Permanentní popisovač 100 modrá

Pilot

alt=

Permanentní popisovač 100 zelená

Pilot

alt=

Roller G-2 Victoria červená

Pilot

alt=

Roller G-2 Victoria fialová

Pilot

alt=

Popisovače Sharpie Metallic, 3 ks

Sharpie

alt=

Permanentní popisovače OHP, sada 4 barev

Centropen

Hravé i klasické psaní

Jak již název napovídá, popisovačem popíšete téměř každý materiál tak, aby bylo na první pohled jasné, o co jde. Oblíbené sady popisovačů Pilot mají permanentní inkoust a dokážou popsat téměř jakýkoliv povrch. Výhodný je permanentní popisovač opatřený tenkým i širokým hrotem. Rollery Stabilo jsou dostupné pro praváky i leváky. Díky ergonomickému zpracování jsou vhodné i pro prvňáčky. Linery v tandemu s mikrotužkami tvoří geniální pár pro přesné psaní či rýsování.

Pro práci i zábavu

Rollery Pilot, ale také popisovače jsou dostupné s nejrůznějšími barevnými inkousty. Popisovače díky neonovým náplním skvěle nahradí zvýrazňovače, barevné rollery zase gelová pera. S barevnými popisovači můžete i plast či sklo proměnit v umělecké dílo. Ani učení či prezentace nemusí být nuda, pokud je vyšperkujete barevným popisovačem na bílou tabuli.