<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

PRESCO GROUP

PRESCO GROUP

PRESCO GROUP je zavedená česká společnost, jež pod značkou PRESCO PUBLISHING vydává kalendáře a diáře. Její historie se začala psát již roku 1995. Na českém trhu, a záhy také za hranicemi, se úspěšně etablovala díky široké nabídce kvalitních výrobků, mezi nimiž najdeme oblíbenou klasiku a nadčasové kusy, stejně jako produkty reagující na aktuální poptávku a nejnovější trendy.

V sortimentu se každý rok objeví přes 700 titulů v nejrůznějším provedení určených koncovým zákazníkům i pro reklamní účely. V kolekci kalendářů najdete verze nástěnné i stolní, s obrázky známých autorů (za všechny jmenujme Alfonse Muchu, Josefa Ladu nebo Zdeňka Milera) a fotografů, atraktivní licenční či tematické tituly nejrůznějšího zaměření. Kolekce diářů pak zahrnuje denní, týdenní nebo kapesní diáře, diáře plánovací, školní anebo oblíbené tematické v mnoha atraktivních luxusních a moderních designech. Hlavním jmenovatelem produktů této značky, prověřených léty zkušeností, jsou kvalita, praktičnost, důraz na detail a v neposlední řadě i poutavý vzhled.