<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

PANTA PLAST

PANTA PLAST

Panta Plast Sp. z o.o. je producentem působícím na polském a evropském trhu již od roku 1982. Má zavedené postavení mezi výrobci kancelářských potřeb, školních pomůcek a reklamy. Díky bohatému designu a barvám, nejvyšší kvalitě a široké škále vyráběných produktů se dokáží přizpůsobit specifickým požadavkům klientů. Velký objem nákupů surovin od nejlepších světových výrobců a dlouhodobá spolupráce s nimi, dovoluje firmě nabízet konkurenceschopné tržní ceny při zachování kvalitních parametrů produktů.

V rámci dalšího vývoje neustále rozšiřuje nabídku produktů jak v oblasti vlastních výrobků na bázi PVC a PP folií, umělé kůže, papíru, tak i značkových produktů, jako jsou KANGARO – děrovačky, sešívačky, UNIMAX – pera, INSTANT PLACOLOR – lepidla a barvy. Nový sortiment každoročně rozšiřují nové značky jako NEBULO – pastelky a barvy, nebo OPTIMUM – sešity, čímž se zvyšuje komplementarita a kvalita komerční nabídky.

Díky spolupráci s nejlepšími designéry je tato nabídka stejná jako nejnovější motivy a trendy světové módy. Společnost Panta Plast je dlouhodobým osvědčeným výrobním partnerem a obchoduje ve 26 zemích a jejich nabídka obsahuje více než 1000 různých výrobků.