<p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p> <p>Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                 <strong> 27. - 31. 1.</strong> <strong>(včetně)</strong> odeslány až <strong>1. 2.</strong> Děkujeme za pochopení.</p>

Z důvodu inventury skladu budou objednávky vytvořené mezi                  27. - 31. 1. (včetně) odeslány až 1. 2. Děkujeme za pochopení.

HEAD

HEAD

Nekonečná vášeň pro vývoj a zdokonalování produktů. Zakladatel značky je Howard HEAD, který v 50. letech vytvořil lehčí a modernější lyže, které zaručovaly lepší kontrolu. Lyže značky HEAD přispěly k popularizaci alpského lyžování ve Spojených státech. Tento inovativní přístup v lehkosti lyží byl také přenesen do školních batohů ASTRA, které zdůrazňují ergonomii a nejmenší detaily. Kromě toho je značka jedním z předních výrobců a distributorů sportovních potřeb, zejména pro tenis, lyžování a snowboarding. Nabídka HEAD zahrnuje také batohy a sáčky, které svým designem vyjadřují energii, novou vlnu, žádné limity a vášeň v akci.

Inovace se probouzí s inspirací

Co značku odlišuje
• ŽÁDNÉ LIMITY - Fantazie tvorby spojená s funkčním designem
• NOVINKA WAVE - odvážný projev každý den
• ENERGIE - Unikátní intenzita barev a vzorů
• PASSION IN ACTION - nekonečná vášeň pro vývoj a zdokonalování našich produktů